Další recenze si můžete přečíst přímo na mé facebook stránce

Peťan Anetovič

Perfektní přístup + skvěle odvedená práce = dokonalý kousek!!!

Peťan Anetovič

Martina Nobody-ová

Krasna prace,rychle dodani…Super pristup k zákazníkům.

Martina Nobody-ová

Fabianovi Róbert Monika

Zlaté ruce produkují skvostná pera.

Fabianovi Róbert Monika

Markéta Břízová

Prave mi prisla krabicka ! Nemohu se pochlubit, je to darek, ale nevim jak to do nedele vydrzim
Moc dekuji !

Markéta Břízová

Mária Braczek

Ďakujem za rychlost, ochotu, trpezlivosť, pomoc pri výbere a za krásny darček pre manžela 🙂 vrelo doporučujem!!! 🙂

Mária Braczek

Pavla Blazkova

Dnes mi prislo pero od vas!!! Chtela bych vam touto cestou jeste jednou podekovat za velmi rychle vyrizeni objednavky! Pero je nadherne a vim, ze pod stromeckem udela obrovskou radost 😉

Pavla Blazkova

Artep Llesev

Krásná práce, perfektní komunikace. Moc děkuji, lepší narozeninový dárek jsem vybrat nemohla 🙂

Artep Llesev

Radka Filipčíková

Jsou moc krásné a byl to báječný dárek

Radka Filipčíková

Zdeněk Komárek

Včera mi přišly dvě pera a musím říct že jsem velice spokojen… co bylo ale snad ještě lepší byl přístup pana Nováka. Nic nebyl problém a dodání tak jak jsme se domluvili. Takže spokojenost a velice doporučuji. Navíc pero vypadá jak za 15.000,- a skoro nikdo mi nevěřil že bylo jen za 1500,- a to jsem si vymýšlel jak ho chci… super.

Zdeněk Komárek

Eva Edwards

Naprosto úžasné … nejen absolutně nádherné pero, ale v úterý v noci objednáno a i se speciálním gravírem doručeno poštou dnes, tj. ve čtvrtek. Jsem nadšena   Strašně moc děkuji a určitě jsem u Vás neobjednala naposledy

Eva Edwards

Adéla Piesch Procházková

Pane Nováku… Děkuji. Pero od Vás bylo nejlepší volbou jako dárek. Dnes už málo věcí je kvalitních, vaše pero je navíc ručně vyrobené, originální a jedinečné…
Je potěšující vaše poctivost a pečlivost, ochota a až zarážející rychlost. Přeji našemu národu více takových, kteří mají rádi to v čem jsou dobří, dělají tak radost ostatním.
Pera Novák mohu vřele doporučit

Adéla Piesch Procházková

Pavel Rauch

Kupoval jsem pero asi před půl rokem, a jsem více, než spokojen. Pero vypadá úžasně, píše se s ním skvěle. Dodání bylo rychlé a bezproblémové. Komunikace a přístup pana Nováka vynikající. Cena výborná. Jediné co mohu vytknout je má vlastní nevědomost, že bombičky jsou prodávány ve více rozměrech 🙂
Takže za men mohu jedině Doporučit!

Pavel Rauch

Jaroslav Kraif

Původně jsem si chtěl pořídit plnicí pero od nějaké renomované značky jako Parker, Diplomat nebo Waterman, ale pak kamarádka sdílela příspěvek od pana Nováka. Dřevo je nádherně uklidňující a příjemné do ruky, pera jsou navíc pečlivě zpracovaná a je na nich vidět, že autora práce baví. Díky.

Jaroslav Kraif

Dominik Fojtů

Vynikající řemeslná úroveň (včetně jemného monogramu), tvar a váha akorát do ruky. Skvělý přístup k zákazníkovi mohu jako obdarovaný potvrdit jen zprostředkovaně, ale prý byl 100%.

Dominik Fojtů

Veronika Benešová

Nejenom, že je pero krásné vzhledově, ale i se s ním krásně píše!!!

Veronika Benešová

Cheorchia Eva

Úžasná práce -pero Omaha Zebrano.
Pan majitel je velmi vstřícný,na přání mi zhotovil monogram,naprostá spokojenost.

Cheorchia Eva

Adam Škapa

Zavřete oči a představte si, že Porsche Carrera 911 je české auto. Je symbolické, že nejlepší a nejvytuněnější česká pera nesou nejběžnější české jméno NOVÁK. Každé slovo, tímto perem napsané, je TOP emocionální zážitek – propojení smyslů – harmonie. Peru Novák dávám rok, maximálně dva na to, že udělá díru do světa 🙂

Adam Škapa

Lucie Medvídek Málková

Naprosto krásné pero. Darovala jsem ho jako dárek k promoci a musím říct, že nejvíce se mi líbilo, že co kus to originál. Také mě velice překvapila rychlost vyhotovení. Samotné péro vypadá luxusně, vyryté věnování jen podtrhuje celkovou originalitu. Mockrát děkuji! 🙂

Lucie Medvídek Málková

Peter Petruška

Mám plniace pero “Portland L”, pero je nádherné, skvele sa s ním píše a má príjemnu váhu. Niekomu by sa mohlo zdať, že je až moc ťažké ale pre mňa je to ideálna váha. Jediné čo by som možno navrhol pánu Novákovi je možnosť si vybrať z viacerých hrotov. Ale to je len taký môj návrh, lebo nie každému musí vyhovovať hrúbka linky.

Každému vrelo odporúčam. Je to nádherný kus poctivej práce 🙂.

Peter Petruška

Adam Kronek

Nádherná práce, krásný a funkční výrobek. Zakázková výroba pro moji manželku nemohla dopadnout lépe. Skvělý přístup, perfektní zpracování. Můžu jen doporučit!!!

Adam Kronek

Jiří Kubik

Dobrý den pane Nováku,jsem nadšený. Takovou kvalitu jsem opravdu nečekal. Originální vizitka s jedinečností výrobku. Lituji toho, že jsem si před 2 lety zakoupil Faber Castel za 4k. Budu doporučovat dále a až budete v Praze tak se ozvěte. Dohodneme spolupráci. Krásný den a ať se řemeslu daří. Fandím!

Jiří Kubik

František Hrubý

Upřímně, naprostá výjimečná spokojenost.

František Hrubý

Zdeněk Valda Faltýn

Nádherné provedeni a velmi dobrá kvalita. A hlavně ta originalita. Zlaté České ručičky 🙂

Zdeněk Valda Faltýn

Vita Novák

Vždy jsem si chtěl “jednou” koupit Parker nebo Mont Blanc a stále jsem to odkládal. Když jsem náhodou narazil na vaši reklamu hned mi bylo jasné, že “to” musím mít 🙂 Dnes jsem dostal k narozeninám od ženy. Originál, ruční práce 🙂nádhera. Hlavně to nikdy nezazděte nějakou zběsilou expanzí.

Vita Novák

Přemysl Vavroušek

Rukou toho dnes už mnoho nenapíšu, nicméně když jsem viděl nabídku per od pana Nováka, tak se mi jeho práce velmi zamlouvala. Nějakou dobu jsem tedy nad nákupem rozvažoval a nakonec jsem si řekl “Líbí se Ti to, jdi do toho”.
Vybral jsem pero, které mě nejvíce oslovilo (což bylo těžké, protože všechna jsou krásná) a objednal.
Pan Novák reagoval velice rychle a vstřícné, obratem poslal náhled mnou žádaného gravírování a druhý den už pero putovalo do mých rukou.
Jsem velmi mile překvapen zpracováním a kvalitou, pero se krásně drží, dobre se s ním píše. A v reálu je samozřejmě ještě hezčí nežli na obrázku.
Práci pana Nováka tedy mohu vřele doporučit a myslím, že poctivou práci je třeba náležitě ocenit, čímž zde skládám panu Novákovi poklonu za jeho um. Díky.

Přemysl Vavroušek

Pavel Sekerka

Paráda. Objednal jsem jedno z kuličkových per jako dárek i s gravírováním. Během několika chvil od objednávky jsem měl v mailu zprávu s návrhem, během hodiny vykomunikováno, zaplaceno a objednáno a do 48 hodin bylo pero doručeno. Skvělá práce, jen tak dál!

Pavel Sekerka

Jan Korseska

Pera Novák jsou bezvadné výrobky, které nejenže uspokojí, ale i nadchnou. Vřele doporučuji.

Jan Korseska

Vaclav Legner

Tak kvalitni a viru v cesky remeslniky osvezujici praci je radost doporucit.

Vaclav Legner

Marcela Vaňková

Jupíííjájéj….Ježíšek v březnu….to nemá každý a mě díky vám a mému drahému dnes přiletěl….je prostě nádherné♥

Marcela Vaňková